لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری شوش به تصویب نهایی رسید

رئیس شورای شهر شوش:

لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری شوش به تصویب نهایی رسید

رئیس شورای شهر شوش از پایان بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ در صحن شورای شهر شوش خبر داد و گفت: اعضای شورای شهر شوش پس از برگزاری جلسات متعدد امروز رقم بودجه سال ۱۴۰۰ را نهایی کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوش بعدازظهر امروز کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر با حضور علیرضا افتخاری طلب معاون مالی و توسعه نیروی انسانی شهرداری به کار بررسی لایحه پیشنهادی بودجه ۱۴۰۰ شهرداری پایان داد.

شهرام کُرد رئیس شورای شهر شوش با بیان این مطلب افزود: بودجه مصوب و نهایی شهرداری شوش برای سال ۱۴۰۰ مبلغ ۶۴ میلیارد تومان است که نسبت به بودجه سال گذشته با افزایش نسبتا مطلوب و متناسب با شرایط اقتصادی و پیش بینی شرایط آینده در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه رویکرد بودجه شهرداری در شورای شهر بر اساس کارایی و افزایش بهره وری، توان و توسعه حوزه عمران شهری شکل گرفته است، افزود: با توجه به عدم مشارکت در پرداخت های قانونی، تخصیص اعتبارات ناچیز و تاثیر آن در تحقق بودجه سال جاری، همچنین تاثیر عدم تامین منابع مالی بر بخش های جاری و عمرانی، شورای شهر در صدد تنظیم بودجه ای متوازن و تحقق پرداخت ها در دو حوزه ی عملیاتی بودجه برآمده است.

رئیس شورای شهر با بیان اینکه تکمیل پروژه های نیمه تمام و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در اولویت برنامه ریزی بودجه سال آتی قرار دارد، تصریح کرد: با در نظر گرفتن شرایط کرونا و تاثیر آن بر افزایش تورم و رکود اقتصادی، بودجه امسال بر اساس شاخص های مالی موجود، و تبعیت از سیاست های انقباظی، انبساطی و ملحوظ نمودن شرایط موجود، برای دستیابی به یک بودجه عملیاتی، در سرفصل های مختلف اعمال شده است.

وی افزود: بودجه سال آینده به نوعی تدوین شده که بر اساس الگوهای اقتصادی همراه با افزایش کارایی و بهره وری است که امیدواریم با تلاش و جدیت مدیریت شهری، به طور حتم محقق شود.

برپایه این گزارش لایحه بودجه شهرداری شوش برای سال ۱۴۰۰ شهرداری بصورت ۵۰ درصد عمرانی و ۵۰ در صد جاری با مبلغ ۶۴ میلیارد تومان از سوی شورای شهر بتصویب رسید که نسبت به بودجه ۵۲ میلیاردی سال ۹۹ افزایش مطلوب و قابل قبولی داشته است.

سامانه پرداخت عوارض خودرو

سامانه یکپارچه مدیریت املاک

سامانه اطلاعات مکانی WEB GIS

سامانه دریافت فیش حقوقی

سامانه پروژه های شهری

سامانه قوانین ومقررات شهرداری

سامانه راهنمای شهروندان

سامانه پرداخت قبوض

سامانه تکریم ارباب رجوع

سامانه جامع آموزش کارکنان

سامانه کنترل حمل و نقل عمومی

سامانه مدیریت پسماند و نخاله ها

سامانه مناقصه و مزایده ها

کتابخانه آنلاین

سامانه مشارک های مردمی

سامانه کاشت و هرس درخت

سامانه یکپارچه انجمن های مردمی(NGO)

سامانه هوشمند شهروند الکترونیک

سامانه جامع پرداخت عوارض شهرداری

صندوق پیشنهادات برای حراست

سامانه بنگاه های املاک و زمین

سامانه پیگیری

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی: 13-42813210 (061)

شماره دورنگار: 42823214(061)

دورنگار دفتر شورا: 42829924 (061)

تلفن شورا:06142825989

سامانه پیام کوتاه:30002101002967

سامانه پیامگیر:5000207176

ایمیل : info@shoshcity.ir

پرتال جامع شهرداری شوش

آدرس: استان خوزستان شهر شوش – خیابان ساحلی – ساختمان شهرداری شوش
تلفن: 13-42823210-061 | فکس: 06142823214 | پست الکترونیک: info@shoshcity.ir

تمامی حقوق برای شهرداری شوش محفوظ است.

Template Design:Dima Group