در دیدار شهردار، شورای شهر شوش وامام جمعه شهرستان شوش عنوان شد: نقش تاثیرگذار امام جمعه در ایجاد اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان اجرایی/بهرمندی از تریبون مساجد برای ارتقا سطح فرهنگی شهروندان /تاثیر سلامت محیط شهری بر کاهش ناهنجاریهای جامعه

در دیدار شهردار، شورای شهر شوش وامام جمعه شهرستان شوش عنوان شد:

نقش تاثیرگذار امام جمعه در ایجاد اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان اجرایی

بهرمندی از تریبون مساجد برای ارتقا سطح فرهنگی شهروندان

تاثیر سلامت محیط شهری بر کاهش ناهنجاریهای جامعه

شهردار و شورای شهر شوش با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان با ایشان دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوش سید عبدالحسین حسینی شهردار و اعضای شورای شهر شوش ضمن دیدار با حجت الاسلام والمسلمین شیخ مهدی علیزاده اصل انتخاب شایسته ایشان به عنوان امام جمعه شهرستان شوش تبریک گفتند.

شهردار شوش ایام سوگواری ماه محرم و سالروز شهادت امام سجاد زین العابدین (ع) را تسلیت گفت و با بیان اینکه حجت السلام و المسلمین سید محمد امامیان خدمات ارزشمندی از خود به یادگار گذاشته اند، اظهار کرد: شهرداری در حوزه های مختلف از جمله فرهنگی و اجتماعی وظایف و مسئولیت هایی برعهده دارد که در راستای دیگر ارگان های فرهنگی اقدامات مطلوبی به انجام رسانده است.

وی با اشاره به تجربیات ارزنده فرهنگی و اجتماعی حجت الاسلام والمسلمین علیزاده، افزود: امام جمعه به عنوان پدر معنوی شهرستان در ایجاد همدلی و اتحاد بین اقشار مختلف مردم و مسئولان و هم افزایی دستگاه های مختلف اجرایی نقش مهم و بسزایی بر عهده دارد.

شهرام کرد رئیس شورای شهر شوش در بخشی از سخنان خود ابراز امیدواری کرد با همدلی و حفظ انسجام شورای شهر خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه شود.

وی با اشاره به اهداف شورای شهر در پیشبرد برنامه های عمرانی شهرداری بیان کرد: رفع مشکلات پروژه ها، رشد و توسعه اهداف عمرانی با تعریف و تامین منابع مالی ارتباط مستقیمی دارد که با ایجاد همدلی، تفاهم و هم افزایی با دیگر ارگان ها امکان پذیر خواهد شد.

فتانه رستمی عضو شورای شهر شوش نیز در ادامه بیان کرد: عمده ترین عامل کاهش بهره وری خدمات شهری عدم آگاهی مردم به حقوق شهروندی است که خدمات رسانی شهرداری را با چالش مواجه کرده است.

وی با اشاره به وسعت مخاطبین و جامعه هدف در مساجد و نماز گزاران خواستار همکاری ائمه جمعه بمنظور آگاه سازی شهروندان نسبت به حقوق شهروندی شد و اظهار کرد: تریبون مساجد و ائمه جماعت بهترین فرصت برای آگاه سازی مردم به حقوق شهروندی و ارتقا سطح فرهنگ شهرنشینی است که می تواند بر بهبود کیفیت خدمات شهری تاثیر گذار باشد.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ مهدی علیزاده اصل امام جمعه شهرستان شوش، شهرداری را متولی اصلی مدیریت شهر و و ارائه خدمات به مردم دانست که حجم وسیعی از نیازهای مردم در حوزه های مختلف را تامین می کند.

وی با اشاره به تاثیر زیبایی و سلامت محیط پیرامون بر کاهش آلام روحی و روانی، مشکلات روزمره افراد و ناهنجاریهای جامعه، اظهار کرد: حرکت تمدن ساز جامعه و نظام اسلامی مسیری را طی می کند که در آن هر فرد مسئول است و باید در انجام وظیفه خود مسئولیت پذیر باشد و خدمات مطلوبی به مردم ارائه دهد.

امام جمعه شوش در ادامه اعلام آمادگی کرد جهت رفع مشکلات و حل گره پروژه های عمرانی در راستای ارتقا زیرساخت های شهر شوش پیگیرهای لازم انجام شود.

سامانه پرداخت عوارض خودرو

سامانه یکپارچه مدیریت املاک

سامانه اطلاعات مکانی WEB GIS

سامانه دریافت فیش حقوقی

سامانه پروژه های شهری

سامانه قوانین ومقررات شهرداری

سامانه راهنمای شهروندان

سامانه پرداخت قبوض

سامانه تکریم ارباب رجوع

سامانه جامع آموزش کارکنان

سامانه کنترل حمل و نقل عمومی

سامانه مدیریت پسماند و نخاله ها

سامانه مناقصه و مزایده ها

کتابخانه آنلاین

سامانه مشارک های مردمی

سامانه کاشت و هرس درخت

سامانه یکپارچه انجمن های مردمی(NGO)

سامانه هوشمند شهروند الکترونیک

سامانه جامع پرداخت عوارض شهرداری

صندوق پیشنهادات برای حراست

سامانه بنگاه های املاک و زمین

سامانه پیگیری

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی: 13-42813210 (061)

شماره دورنگار: 42823214(061)

دورنگار دفتر شورا: 42829924 (061)

تلفن شورا:06142825989

سامانه پیام کوتاه:30002101002967

سامانه پیامگیر:5000207176

ایمیل : info@shoshcity.ir

پرتال جامع شهرداری شوش

آدرس: استان خوزستان شهر شوش – خیابان ساحلی – ساختمان شهرداری شوش
تلفن: 13-42823210-061 | فکس: 06142823214 | پست الکترونیک: info@shoshcity.ir

تمامی حقوق برای شهرداری شوش محفوظ است.

Template Design:Dima Group