کاشت ۲ نهال درخت مثمر، از الزامات جدید صدور پروانه شهرداری شوش

رئیس کمیسیون خدمات و فضای سبز شهری شورای شهر شوش عنوان کرد؛

کاشت ۲ نهال درخت مثمر، از الزامات جدید صدور پروانه شهرداری شوش

رئیس کمیسیون خدمات و فضای سبز شهری شورای شهر شوش ضمن تاکید بر ضرورت گسترش فضای سبز حوزه شهری، کاشت ۲ نهال درخت مثمر را از الزامات جدید صدور پروانه در شهرداری شوش عنوان کرد.

🔷🔸به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوش صبح امروز کمیسیون خدمات و فضای سبز شهری شورای شهر با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه خدمات شهری در شورای شهر شوش برگزار شد.

محمد میاحی رئیس این کمیسیون با اشاره به اهمیت فعالیت حوزه خدمات شهری در شهرها اظهار کرد: جایگاه و اهمیت خدمات شهری شهرداری بر هیچکس پوشیده نیست چرا که به طور مستقیم با شهر و زندگی شهروندان در ارتباط است. از این رو مستلزم برنامه ریزی مدون و مستمر است تا بتواند در مسیر ارائه خدمات و جلب رضایت مندی شهروندان به درستی گام بردارد.

وی افزود: خدمات شهری جزو اولین و مهم ترین وظیفه شهرداری‌ها به شمار می‌آید و شامل ارائه خدمات متفاوت از جمع آوری زباله، آسفالت خیابان‌ها تا زیباسازی و گسترش فضاهای سبز شهری است که مسئولیت ارائه این خدمات متفاوت به شهروندان برعهده شهرداری است.

نائب رئیس شورای شهر اضافه کرد: برای شهروندان زیبایی شهر و نشاط و شادابی آن از هر چیز دیگری با اهمیت‌تر است و این خواسته آنها، مسوولیت مدیريت شهری به ویژه مسوولان حوزه خدمات شهری را سنگین‌تر می‌کند.

وی در ادامه صحبت‌های خود از وضعیت ارائه خدمات شهری و نظافت سطح شهر ابراز نارضایتی کرد و گفت: با واگذاری و ایجاد تحول در نحوه مدیریت خدمات شهری امیدواریم دغدغه‌های کمیسیون خدمات‌شهری و همچنین شورای شهر شوش تبدیل به سیاست‌گذاری شده و سیاست‌گذاری‌ها در مرحله اجرا قرار گیرد.

محمد میاحی با بیان اینکه تامین زيرساخت‌هايی لازم برای زندگی شهری، ارائه خدمات مطلوب و رضایتمندی شهروندان از مهمترین دغدغه شورای شهر است، خواستار تشدید نظارت بر نحوه ارائه خدمات شد و افزود: طی یکماه آینده فعالیت های خدمات شهری شهرداری بررسی، پایش آمار و ارزیابی خواهد شد و امیدواریم شاهد عملکردی مثبت و چشمگیرتر از گذشته باشیم.

رئیس کمیسیون خدمات و فضای سبز شهری شورای شهر شوش ضمن تاکید بر ضرورت گسترش فضای سبز در حوزه شهری، کاشت ۲ نهال درخت مثمر را از الزامات جدید صدور پروانه در شهرداری شوش عنوان کرد.

وی همچنین بر فعال سازی مدیریت شهری در برزن ها تاکید کرد و بیان کرد: پایش عملکرد نیروهای خدمات شهری در برزن های سطح شهر باید با نظارت مستقیم مدیریت برزن ها صورت گیرد.

در ادامه این نشست موضوعاتی پیرامون استفاده بهینه از ظرفیت ماشین آلات خدمات شهری، آسفالت معابر، پروژه های خدماتی در بودجه سال جاری و نظارت بر اعتبارات قرارداد پیمانکاران توسط شورای شهر شوش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سامانه پرداخت عوارض خودرو

سامانه یکپارچه مدیریت املاک

سامانه اطلاعات مکانی WEB GIS

سامانه دریافت فیش حقوقی

سامانه پروژه های شهری

سامانه قوانین ومقررات شهرداری

سامانه راهنمای شهروندان

سامانه پرداخت قبوض

سامانه تکریم ارباب رجوع

سامانه جامع آموزش کارکنان

سامانه کنترل حمل و نقل عمومی

سامانه مدیریت پسماند و نخاله ها

سامانه مناقصه و مزایده ها

کتابخانه آنلاین

سامانه مشارک های مردمی

سامانه کاشت و هرس درخت

سامانه یکپارچه انجمن های مردمی(NGO)

سامانه هوشمند شهروند الکترونیک

سامانه جامع پرداخت عوارض شهرداری

صندوق پیشنهادات برای حراست

سامانه بنگاه های املاک و زمین

سامانه پیگیری

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی: 13-42813210 (061)

شماره دورنگار: 42823214(061)

دورنگار دفتر شورا: 42829924 (061)

تلفن شورا:06142825989

سامانه پیام کوتاه:30002101002967

سامانه پیامگیر:5000207176

ایمیل : info@shoshcity.ir

پرتال جامع شهرداری شوش

آدرس: استان خوزستان شهر شوش – خیابان ساحلی – ساختمان شهرداری شوش
تلفن: 13-42823210-061 | فکس: 06142823214 | پست الکترونیک: info@shoshcity.ir

تمامی حقوق برای شهرداری شوش محفوظ است.

Template Design:Dima Group